Okna

Tekst alternatywny

Firma DOBROPLAST to jeden z największych producentów okien PCV w kraju, dodatkowo posiada najnowocześniejszy park maszynowy w Europie. Firma świadczy wysokiej jakości produkty o czym świadczą nagrody i liczne wyróżnienia. Wszystkie produkty firmy DOBROPLAST oraz aktualny cennik znajdziecie Państwo w katalogu producenta.
Kliknij tutaj, żeby otworzyć katalog.Tekst alternatywny

Historia firmy sięga 2000 roku. Od tego czasu firma BORAM nieustannie dba, aby ich produkty zachowywały doskonałą relacje jakości, funkcjonalności i ceny. Wszystkie produkty firmy BORAM oraz aktualny cennik znajdziecie Państwo w katalogu producenta.
Kliknij tutaj, żeby otworzyć katalog.Tekst alternatywny

Marka KMM Okno jest rozpoznawana na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego nie tylko dzięki własnej rzetelności, ale także poprzez branie udziału oraz zwycięstwa w różnego rodzaju plebiscytach, otrzymane certyfikaty, nagrody, wyróżnienia od Klientów, Kooperantów oraz media lokalne i ogólnokrajowe.

Firma KMM nie posiada ogólnie dostępnego cennika, wszelkie koszty związane z produkcją okien ustalane są indywidualnie biorąc pod uwagę rozmiar i zastosowane technologie. Aby poznać cenę okna, należy skontaktować się w celu wyceny, podając wymiary okna oraz wymagania jakie powinien spełniać produkt. Szczegółowe informację na temat okien firmy KMM znajdują się na stronie producenta.

Kliknij tutaj, żeby przejść na stronę producenta.

Kontakt

AS-BUD

Miśkiewicz, Szwalski Sp. J.

tel/fax 042-689-06-96

biuro@asbud.net.pl

94-104 Łódź

ul. Obywatelska 112 D